SKIN RELIEF - intensivní olej na problematickou pleť 180ml

Intensivní olej na zmírnění zarudnutí, svědění a podráždění pokožky. Vysoce účinný při léčbě lupénky a ekzémů.

Můžeme doručit do:
5.3.2021
Skladem
Kód: SR609
Značka: Sea of Spa
1 550 Kč 1 281 Kč bez DPH
Popis:

Intensivní olej na zmírnění zarudnutí, svědění a podráždění pokožky. Vysoce účinný při léčbě lupénky a ekzémů. Dává pleti zdravý vzhled. obsahuje čisté, vysoce kvalitní esenciální bylinné oleje. Olej je založen na teorii aromaterapie, staré metody, která využívá čistých éterických olejů vyrobených z rostlin. Obsahuje vitamín E.

 

Účinné látky:

Hlavní účinné složky této série: grapový olej, levandule, propolis a med, extrakty z heřmánku, pelargónie a pačuli, máslo Shea (Bea), černé bahno mrtvého moře

Návod k použití:

Postižená místa důkladně očistěte a otřete dostačujícím množstvím oleje. Po 4-5 minutách za použití hrubého ručníku otřete plochu (neoplachujte!) a naneste krém PSOMEDIC.

 

Ingredience:

Sweet almond (prunus amygdalus dulcis) oil, jojoba (buxus chinensis) oil, tocopheryl acetate, geranium maculatum oil, eucalyptus globulus oil, bergamot (citrus aurantium bergamia) oil, lavender (lavandula angustifolia) oil

SEAOFSPA

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, které se rozkládá mezi Izraelem na západě a Jordánskem na východě. Nachází se 420 metrů pod hladinou světového oceánu a je nejníže položeným odkrytým místem na zemském povrchu, nejníže položeným slaným jezerem na světě. Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů. Je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších.

Výrobcem přírodní kosmetiky na bazi soli a léčivého bahna z Mrtvého moře je renomovaná společnost Belle - Mud & Salt Ltd. Tato společnost byla založena v roce 1996 v izraelském městě Arad a je známá jako jedna z předních značek v oblasti inovací a výroby vysoce kvalitních produktů na bázi minerálů z Mrtvého moře. Společnost působí na mnoha úrovních a má celosvětové zastoupení ve více než 60 zemích.

Kosmetika z Mrtvého moře prokazatelně pomáhá při léčbě mnoha kožních chorob, celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve.

Produkty společnosti Sea of Spa vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky.Všechny tyto složky jsou nezbytné k péči o pokožku.Výrobky společnosti Sea of Spa jsou jedinečné, vyráběné technologií na špičkové úrovni, a proto se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu, jsou velmi různorodé a většinou jsou rozděleny podle linií nebo úrovní. Tím můžeme našim zákazníkům v podstatě nabídnout jakékoli řešení.

Recenze na kosmetiku Sea of Spa - 90% pozitivní, 10% poznámek padá na kvalitu balení. Společnosti Sea of Spa často mění vzhled svého kosmetického přípravku. Nebojte se, pokud jste si před šesti měsíci koupili šampon v jedné lahvi, ale teď to vypadá úplně jinak  - to je proces zlepšování vaší značky výrobcem - Sea of Spa.

icon-cruelty-freeicon-dead-sea-producticon-parabenicon-recycled