SKIN RELIEF - mýdlo na problematickou pleť  150gr

Ručně vyrobené mýdlo s minerály Mrtvého moře účinné při léčbě ekzémů a lupénky. Pro citlivou, podrážděnou pokožku.

Můžeme doručit do:
5.3.2021
Skladem
Kód: SR607
Značka: Sea of Spa
389 Kč 321 Kč bez DPH
Popis:

Ručně vyrobené mýdlo s minerály Mrtvého moře, bambuckým máslem, léčivými bylinami a éterickými oleji. Účinné při léčbě ekzémů a lupénky. Pro citlivou, podrážděnou pokožku.

 

Účinné látky:

Hlavní účinné složky této série: grapový olej, levandule, propolis a med, extrakty z heřmánku, pelargónie a pačuli, máslo Shea (Bea), černé bahno mrtvého moře

Návod k použití:

Vytvořte mýdlovou pěnu a aplikujte na postižená místa 1x-2x denně, poté opláchněte vodou.

 

Ingredience:

Lauryl ether sulphate,propylene glycol,sucrose,sodium stearate,sodium palmitate,sodium cocoate, aqua,polyethylene glycol, glycerin, cocamdipropyl betaine, titanium oxide, water, glycerin, goat milk, sulfure colloidal, lavender (lavandula angustifolia) oil&tea tree (melaleuca alternifolia) oil, geranium maculatum oil

SEAOFSPA

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, které se rozkládá mezi Izraelem na západě a Jordánskem na východě. Nachází se 420 metrů pod hladinou světového oceánu a je nejníže položeným odkrytým místem na zemském povrchu, nejníže položeným slaným jezerem na světě. Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů. Je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších.

Výrobcem přírodní kosmetiky na bazi soli a léčivého bahna z Mrtvého moře je renomovaná společnost Belle - Mud & Salt Ltd. Tato společnost byla založena v roce 1996 v izraelském městě Arad a je známá jako jedna z předních značek v oblasti inovací a výroby vysoce kvalitních produktů na bázi minerálů z Mrtvého moře. Společnost působí na mnoha úrovních a má celosvětové zastoupení ve více než 60 zemích.

Kosmetika z Mrtvého moře prokazatelně pomáhá při léčbě mnoha kožních chorob, celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve.

Produkty společnosti Sea of Spa vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky.Všechny tyto složky jsou nezbytné k péči o pokožku.Výrobky společnosti Sea of Spa jsou jedinečné, vyráběné technologií na špičkové úrovni, a proto se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu, jsou velmi různorodé a většinou jsou rozděleny podle linií nebo úrovní. Tím můžeme našim zákazníkům v podstatě nabídnout jakékoli řešení.

Recenze na kosmetiku Sea of Spa - 90% pozitivní, 10% poznámek padá na kvalitu balení. Společnosti Sea of Spa často mění vzhled svého kosmetického přípravku. Nebojte se, pokud jste si před šesti měsíci koupili šampon v jedné lahvi, ale teď to vypadá úplně jinak  - to je proces zlepšování vaší značky výrobcem - Sea of Spa.

icon-cruelty-freeicon-dead-sea-producticon-parabenicon-recycled