SKIN RELIEF - sada na podřážděnou pleť 180ml + 250ml

Jedinečná aromaterapická sada je určena pro intenzivní a účinnou úlevu podrážděné pokožce při zvýšeným mazotoku (Seborea)

Momentálně nedostupné
Kód: SR608
Značka: Sea of Spa
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Popis:

Jedinečná aromaterapická sada je určena pro intenzivní a účinnou úlevu podrážděné pokožce při zvýšeným mazotoku (Seborea). Produkty v soupravě obsahují přírodní ingredience a jsou obohaceny o aktivní minerály z Mrtvého moře, čisté rostlinné oleje a extrakty. Tyto speciální přísady jsou známé pro své antiseptické, uklidňující a obnovující vlastnosti, který významně zlepšují stav pokožky. Tento unikátní balíček poskytuje účinnou odpověď na všechny typy Seborea na kůži hlavy, zad, krku, nohou, uší, nosu a obličeje a všude tam, kde je pokožka postižena.Vysoce účinný při léčbě lupénky a ekzémů. Tyto jemné 100% přírodní produkty neobsahují žádné steroidy ani parabeny.

 

Účinné látky:

Hlavní účinné složky této série: grapový olej, levandule, propolis a med, extrakty z heřmánku, pelargónie a pačuli, máslo Shea (Bea), černé bahno mrtvého moře

Návod k použití:

Po vyčištění pokožky naneste olej na požadované oblasti. Počkejte asi 5 minut, navlhčete přidanou houbu a dobře otřete naolejované plochy. Následně použijte krém SeboCare. Doporučuje se pro denní použití nebo dle potřeby.

 

Ingredience:

Sebocare Oil - Sweet Almond Oil,Lavender(Lavandula Angustifolia)Oil,Geranium,Maculatum Oil,Pathouli(Pogostemon Cabin)Oil. Sebocare Cream - Water,Stearic Acid,Sgualane,Octyl Palmitate,Butylene Glycol,Sea -weed Extract,Aloe Barbadensis Extract,Matricaria(Chamomulia Recutita)Extract,Lavender(Lavandula Angustifolia)Oil,Geranium,Maculatum Oil,Patchouli(PogostemonCablin)Oil,Dead Sea Mineral Water,Cetyl Palmitate,Retinyl Palmitate,Tocopherol Rutin,Glycosaminoglycans,SodiumHydroxide,Phenoxyethanol.Allantoin

SEAOFSPA

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, které se rozkládá mezi Izraelem na západě a Jordánskem na východě. Nachází se 420 metrů pod hladinou světového oceánu a je nejníže položeným odkrytým místem na zemském povrchu, nejníže položeným slaným jezerem na světě. Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů. Je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších.

Výrobcem přírodní kosmetiky na bazi soli a léčivého bahna z Mrtvého moře je renomovaná společnost Belle - Mud & Salt Ltd. Tato společnost byla založena v roce 1996 v izraelském městě Arad a je známá jako jedna z předních značek v oblasti inovací a výroby vysoce kvalitních produktů na bázi minerálů z Mrtvého moře. Společnost působí na mnoha úrovních a má celosvětové zastoupení ve více než 60 zemích.

Kosmetika z Mrtvého moře prokazatelně pomáhá při léčbě mnoha kožních chorob, celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve.

Produkty společnosti Sea of Spa vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky.Všechny tyto složky jsou nezbytné k péči o pokožku.Výrobky společnosti Sea of Spa jsou jedinečné, vyráběné technologií na špičkové úrovni, a proto se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu, jsou velmi různorodé a většinou jsou rozděleny podle linií nebo úrovní. Tím můžeme našim zákazníkům v podstatě nabídnout jakékoli řešení.

Recenze na kosmetiku Sea of Spa - 90% pozitivní, 10% poznámek padá na kvalitu balení. Společnosti Sea of Spa často mění vzhled svého kosmetického přípravku. Nebojte se, pokud jste si před šesti měsíci koupili šampon v jedné lahvi, ale teď to vypadá úplně jinak  - to je proces zlepšování vaší značky výrobcem - Sea of Spa.

icon-cruelty-freeicon-dead-sea-producticon-parabenicon-recycled