Sea of Spa

Webová stránka značky: Sea of Spa

SEAOFSPA

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, které se rozkládá mezi Izraelem na západě a Jordánskem na východě. Nachází se 420 metrů pod hladinou světového oceánu a je nejníže položeným odkrytým místem na zemském povrchu, nejníže položeným slaným jezerem na světě. Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů. Je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších.

Výrobcem přírodní kosmetiky na bazi soli a léčivého bahna z Mrtvého moře je renomovaná společnost Belle - Mud & Salt Ltd. Tato společnost byla založena v roce 1996 v izraelském městě Arad a je známá jako jedna z předních značek v oblasti inovací a výroby vysoce kvalitních produktů na bázi minerálů z Mrtvého moře. Společnost působí na mnoha úrovních a má celosvětové zastoupení ve více než 60 zemích.

Kosmetika z Mrtvého moře prokazatelně pomáhá při léčbě mnoha kožních chorob, celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve.

Produkty společnosti Sea of Spa vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky.Všechny tyto složky jsou nezbytné k péči o pokožku.Výrobky společnosti Sea of Spa jsou jedinečné, vyráběné technologií na špičkové úrovni, a proto se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu, jsou velmi různorodé a většinou jsou rozděleny podle linií nebo úrovní. Tím můžeme našim zákazníkům v podstatě nabídnout jakékoli řešení.

Recenze na kosmetiku Sea of Spa - 90% pozitivní, 10% poznámek padá na kvalitu balení. Společnosti Sea of Spa často mění vzhled svého kosmetického přípravku. Nebojte se, pokud jste si před šesti měsíci koupili šampon v jedné lahvi, ale teď to vypadá úplně jinak  - to je proces zlepšování vaší značky výrobcem - Sea of Spa.

icon-cruelty-freeicon-dead-sea-producticon-parabenicon-recycled

 

SR609 SKIN RELIEF intensivní olej na problematickou plet 2
1 550 Kč

Intensivní olej na zmírnění zarudnutí, svědění a podráždění pokožky. Vysoce účinný při léčbě lupénky a ekzémů.

Kód: SR609
SR604 KIN RELIEF krém na problematickou plet
885 Kč

Krém na problematickou pleť Skin Relief je účinný na nejrůznější obtíže pokožky. Efektivní hydratace je rychle vstřeba i do nejsušší kůže, což jí dodává měkčí, hladší a...

Kód: SR604
SR601 SKIN RELIEF krém na problematickou plet
1 990 Kč

Krém na problematickou pleť Skin Relief je účinný na nejrůznější obtíže pokožky. Efektivní hydratace je rychle vstřeba i do nejsušší kůže, což jí dodává měkčí, hladší a...

Kód: SR601
SR607 KIN RELIEF mýdlo na problematickou plet 1
389 Kč

Ručně vyrobené mýdlo s minerály Mrtvého moře účinné při léčbě ekzémů a lupénky. Pro citlivou, podrážděnou pokožku.

Kód: SR607
SR603 KIN RELIEF ošetřující šampon
519 Kč

Pro citlivou a podrážděnou pokožku hlavy je zde přírodní ošetřující bylinný šampon Skin Relief od značky Sea of Spa. Obsahuje jedinečnou kombinaci kvalitních minerálů z Mrtvého...

Kód: SR603
SR605 SKIN RELIEF protizánětlivé mýdlo na akné 2
389 Kč

Speciální léčivá směs, obohacená o aktivní minerály z Mrtvého moře a jedinečné mýdlo s kozím mlékem. Přípravek je speciálně vyvinutý pro mastnou a problematickou pleť.

Kód: SR605
SR606 SKIN RELIEF přípravek na léčbu akné
365 Kč

Tento jedinečný lotion je určen pro intenzivní a účinnou úlevu od červené a podrážděné pokožky při zvýšeným mazotoku (Seborea) na čele, na tvářích, na stranách nosu, na pokožce...

Kód: SR606
SR602 SKIN RELIEF tekuté mýdlo 1
519 Kč

Unikátní tělové mýdlo pro zvláště suchou a podrážděnou pokožku.

Kód: SR602
8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem